2014 All-Star Teams

2014 North All – Star Roster

 

AS #    HS#     Name                           High School                             Position

 

 

26        41       Evan Kennedy                        Lafayette Central Catholic         C

15        15        Scott Dodd                  Blackford                                   C

14        3          Josh Turnock              Mishawaka Marian                    C

 

*************************************************************************************

16        15        Colin Brockhouse       FW Northrop                             1B

32        44        Colin McNamara        Penn                                           1B

 

*************************************************************************************

25        2          Tyler Beck                  South Bend St. Joseph               MIF

9          9          Grey Fox                     East Noble                                 MIF

28        22        Nick DeFreese                        Concord                                     MIF

11        6          Corey Rusbolt                        Chesterton                                 MIF

 

*************************************************************************************

21        21        Kyle Selvey                Jay County                                3B

8          8          Zach McKinstry         Fort Wayne Northside                           3B

 

*************************************************************************************

27        34        Austin Hooker                        Tipton                                        FLEX

 

*************************************************************************************

30        51        Logan Sowers              McCutcheon                              OF

31        8          Larry Crisler               Bishop Noll                               OF

23        23        Alex DelRio                Munster                                     OF

17        3          Jackson Blair               Southwood                                 OF

 

*************************************************************************************

22        22        Garrett Christman       Noblesville                                 P

7          7          Brandon Murray         Hobart                                        P

19        19        Taylor Goshen                        FW Carroll                                 P

24        34        Jacob Walters              Wapahani                                   P

5          21        Evan Miller                 LaPorte                                      P

33        3          Jimmy Skiff                Andrean                                     P

10        10        Luke Dietz                  Westfield                                    P

6          6          Kevin Jones                Portage                                       P

13        7          Jake Tucker                 Elkhart Memorial                       P

 

**************************************************************************************

12        12        Justin Keever              Noblesville                              Head Coach

20        20        Lea Selvey                   Jay County                             Asst. Coach

3          3          Terry Summers           Delta                                       Asst. Coach

18        18        Jason Dudley              Wapahani (asst.)                     Asst. Coach

 

 

 

 

2014 South All – Star Roster

 

AS #    HS#     Name                           High School                             Position

 

11        11        Zak Kellogg                 New Castle                                C

26        26        Nathan Kuester           South Spencer                            C

9          9          Scott Stalllwood          Jasper                                         C

 

**************************************************************************************

18        55        Nick McCormick        Speedway                                  1B

21        6          Cameron Riecker         Northeast Dubois                      1B

 

**************************************************************************************

10        10        Drew Ellis                   Jeffersonville                              MIF

5          5          Nick Butcher               New Palestine                            MIF

13        13        Macy Holdsworth      Greensburg                                 MIF

7          7          Harry Shipley             Cathedral                                    MIF

 

***************************************************************************************

14        14        Brett Yeryar                Shakamak                                3B

22        2          Caleb Milner               Martinsville                               3B

 

****************************************************************************************

16        16        Khristian Reynolds     Avon                                          FLEX

 

****************************************************************************************

3          3          Roman Baisa               North Central                             OF

2          3          Tre Gantt                    Hamilton Southeastern              OF

6          6          Tyler Houston                        Brownsburg                               OF

4          7          Will LaRue                  Evansville Mater Dei                 OF

 

*****************************************************************************************

8          8          Hunter Spencer           Austin                                        P

17        15        Brandon Johnson        New Albany                              P

20        19        Alex Schoettmer          Jac-Cen-Del                               P

23        23        Nathaniel Rhodes        Fishers                                                   P

19        19        Jake Sprinkle               Franklin Central                      P

15        15        Ethan Larrison                        Shelbyville                                 P

34        15        Jay Prior                     Center Grove                             P

33        30        Dillon Whitten            Gibson Southern                        P

12        12        Chandler Sanburn        Avon                                          P

******************************************************************************************

31        15        Brad King                    New Castle                             Head Coach

32        24        Brian Kuester              South Spencer                         Asst. Coach

27        27        Shawn Turner             Terre Haute North                  Asst. Coach

24        12        Jeremy Richey                        Seymour                                  Asst. Coach

 

 

ylsw-lmw2.accessdomain.com