2013 Academic All-State
NAME HIGH SCHOOL
JORDAN HOCHSTETLER FAIRFIELD H.S.
ZACHARY DUGAN EVANSVILLE NORTH H.S.
BRANDON WAGLER BARR-REEVE H.S.
JACK ENLOW MITCHELL H.S.
DANNY KENNEDY GUERIN CATHOLIC H.S.
TRENT TATLOCK EDINBURGH H.S.
ANDREW ROGINSKI McCUTCHEON H.S.
CHRIS DIETRICH CROWN POINT H.S.
NATHAN MANWORREN WESTFIELD H.S.
KEVIN REX PARK TUDOR H.S.
PETE LANNOO TERRE HAUTE SOUTH VIGO H.S.
JENSEN KIRCH NORTH CENTRAL (INDPLS) H.S.
ALEX CARSON UNIVERSITY H.S.
NICHOLAS KLEMSZ UNIVERSITY H.S.
ANDREW BIRKY KOUTS H.S.
ALEX CROWE MUNSTER H.S.
MASON FREESE NORTH CENTRAL (INDPLS) H.S.
COLBY STRATTEN BLOOMINGTON NORTH H.S.
D.J. STERNASTY HERITAGE CHRISTIAN H.S.
SAM GOAD EVANSVILLE MATER DEI H.S.
A.J. VLECK GREENWOOD H.S.
CHANDLER BROWN CHURUBUSCO H.S.
ALEX DUNN JAY COUNTY H.S.
RYAN SPESARD CARROLL (FLORA) H.S.
ETHAN LEHNEN VALPARAISO H.S.
ROSS CANADA MT. VERNON (POSEY) H.S.
SETH HERSHBERGER KOUTS H.S.
WILLIAM SHERLOCK BISHOP DWENGER H.S.
KOLBY BOYD TIPTON H.S.
WAYLON MATTHEWS LOOGOOTEE H.S.
MATTHEW HASKELL NORTH CENTRAL (INDPLS) H.S.
JOHN RIDDELL RUSHVILLE CONSOLIDATED H.S.
JACE MARTIN OAK HILL H.S.
NATHAN SHELTON NORWELL H.S.
WILL TODD CENTER GROVE H.S.
JAY PETRIE CHURUBUSCO H.S.
MICHAEL DEPREZ BISHOP DWENGER H.S.
ERIC MESARCH PORTAGE H.S.
LUKE LABUS GUERIN CATHOLIC H.S.
MATT KOTVA CONCORD H.S.
ANDREW REJER NEW PALESTINE H.S.
RYAN ABBOTT UNION COUNTY H.S.
LUKE HUNTER NORWELL H.S.
ADAM MEADOWS HERITAGE CHRISTIAN H.S.
AUSTIN STARKE CARROLL H.S.
JACOB ZELLER NORTH CENTRAL (INDPLS) H.S.
ADAM SCHROEDER SETON CATHOLIC H.S.
EVAN WOODS CLINTON PRAIRIE H.S.
ALAN GRUSY NORTHRIDGE H.S.
JAKE DUNBAR GUERIN CATHOLIC H.S.
DREW SCHNITZ HUNTINGTON NORTH H.S.
MITCH POWERS CASTLE H.S.
JASON SAWA BOONE GROVE H.S.
DANIEL POBEREYKO BISHOP NOLL H.S.
HUNTER LEUM BROWNSBURG H.S.
AUSTIN BROWN GRIFFITH H.S.
DERRICK KEPPENBROCK HERITAGE HILLS H.S.
CONNOR CURRY FLOYD CENTRAL H.S.
KYLE GLEESON GREENFIELD-CENTRAL H.S.
KYLE HOEING RUSHVILLE CONSOLIDATED H.S.
BRODY FORBES WEST LAFAYETTE H.S.
CHRIS STEVENS HAGERSTOWN H.S.
JAKE DEWEESE BEN DAVIS H.S.
CALEB STAYTON ELKART CHRISTIAN ACADEMY H.S.
DANNY HAMILTON HIGHLAND H.S.
AUSTIN HENKE GOSHEN H.S.
PATRICK STIMPSON BISHOP CHATARD H.S.
LOGAN MULLEN EVANSVILLE NORTH H.S.
MATT PAUSZEK PARK TUDOR H.S.
TYLER FRALEY HIGHLAND H.S.
BRENNEN DUKE NORTH KNOX H.S.
BRANDON BENEDICT PERRY MERIDIAN H.S.
COLIN SCHER FISHERS H.S.
PATRICK KORMAN SOUTH BEND ST. JOSEPH H.S.
ALEXANDER KRYAH LAWRENCE CENTRAL H.S.
MATT SCHWALLER ADAMS CENTRAL H.S.
DREW HUFFMAN CONNERSVILLE H.S.
MATT BANDOR FORT WAYNE NORTHROP H.S.
BRANSON SCHROEDER EVANSVILLE MATER DEI H.S.
GEOFFREY BOWLES LAWRENCE CENTRAL H.S.
RIVER VANZANT MT. VERNON (POSEY) H.S.
JORDAN BICKLE COLUMBIA CITY H.S.
MIKE HILBRICH LOWELL H.S.
JOSHUA ETCHBERGER UNIVERSITY H.S.
DANE O’NEAL CONNERSVILLE H.S.
BRYSON JENKINS CASTLE H.S.
MATT EPPERS ELKHART CENTRAL H.S.
BRIAN BANGS WEST LAFAYETTE H.S.
KYLE JOSEPH VOEGEL NORTH POSEY H.S.
COLE KASER JOHN GLENN H.S.
ALEX FREITAG HIGHLAND H.S.
KYLE RICHARDVILLE VINCENNES LINCOLN H.S.
CAL MURRAY PARK TUDOR H.S.
ylsw-lmw2.accessdomain.com