2015 All-State Honorable Mention

HONORABLE MENTION (1A)
Catcher Cole Frybort (North White)
Sam Applegate (South Newton)
Mike Huddleston (Shadamak)
1st Braden Scott (Shakamak)
2nd Parker Long (Caston)
3rd Nick Veith (South Central)
Luke Kiifner (South Newton)
SS Luke Diener (North White)
Chase Hall (Orleans)
OF Kurtis Armstrong (Rising Sun)
Bryan Housemyer (Rising Sun)
Brenden Kidd (Tri-County)
Kasey Henderson (Cowan)
Pitcher Rory Thayer (Hauser)
Jarrett Hammel (South Newton)
Braxton Yeryar (Shakamak)
Hunter Wolfe (Clay City)
HONORABLE MENTION (2A)
Catcher Cole Fout (Eastern Hancock)
Austin Hoover (Sheridan)
Issac McRoberts (Knightstown)
1st Ostin Clark (Delphi Community)
2nd Jake Wilburn (Cass)
Jordan Kyriakopoulos (Sheridan)
Luke McKinnon (North Knox)
3rd Kylan Kiracofe (Lafayette Central Catholic)
SS Tommy Filus (Fort Wayne Canterbury)
Bradon Nelson (Oak Hill)
Drake Peggs (Knightstown)
OF Evan Jackman (Covenant Christian)
Matt Kent (Fort Wayne Canterbury)
John Magers (Lapel)
Bake Ramos (North Newton)
Pitcher Josh Rankert (Cass)
Jake Kwisz (Knightstown)
Devin Peters (Churubusco)
Ryan Slavey (River Forest)
Jon Stallings (South Spencer)
HONORABLE MENTION (3A)
Catcher Nathan Phillips (Yorktown)
Ryan Newman (Edgewood)
Jesse Mess (Lawrenceburg)
1st Riley Welch (Hanover Central)
Cameron Beauchamp (Peru)
Dillin Diehm (Garrett)
2nd Daniel Balich (Hanover Central)
Cole Barr (Yorktown)
Bailey Montgomery (Vincennes Lincoln)
Maverick Bacon (North Montgomery)
3rd Jos Fewell (Maconaquah)
Dane Baldwin (Crawfordsville)
Kevin McCune (Andrean)
SS Kody Hoese (Griffith)
Clay Dungan (Yorktown)
Brandt Nowaskie (Vincennes Lincoln)
Nolan Brimbury (Peru)
OF Amir Wright (Griffith)
Josh Terzarial (Griffith)
Reggie Hayes (Norwell)
Zach Snep (Whitko)
Wyatt Schebler (Batesville)
Brett Baker (Bellmont)
Pitcher Micah Napper (North Harrison)
Jacob Preston (Yorktown)
Reid Schaller (Lebanon)
HONORABLE MENTION (4A)
Catcher Joey Lange (South Bend Clay)
Bailey Partlow (Westfield)
TJ Collett (Terre Haute North Vigo)
Trey Fulton (Floyd Central)
1st Aaron McGee (Hamiton Southeastern)
Chase Jones (Terre Haute North Vigo)
Brice McDaniel (Columbus North)
Joe Burke (Jeffersonville)
2nd Matt Gorski (Hamiton Southeastern)
Zack Turnbough (Lake Central)
Brayton Nyland (Avon)
Sam Claycamp (Columbus East)
3rd Joe Michel (Fishers)
Alex Nisle (Lake Central)
Kahi’au Quartero (Avon)
Coby Taylor (Lawrence North)
SS Noah Powell (Mt. Vernon- Fortville)
Chase Daab (Bloomington South)
Sam Troyer (Northridge)
OF Devon Hensley (Center Grove)
Jacob Totman (Fishers)
Milo Beam (Westfield)
Braden Giroux (McCutcheon)
Pitcher Jake Cantleberry (Center Grove)
Cory Conway (Noblesville)
Chris Ayers (Westfield)
Matt Moore (Avon)
ylsw-lmw2.accessdomain.com